Обмін та повернення

Компанія керується Законом «Про захист прав споживачів» у питаннях повернення та обміну товарів належної якості.

Обмін/Повернення протягом 14 днів.

Обмін/Повернення відбувається за домовленностью сторін

Контактна інформація щодо обміну або повернення: https://pckey.com.ua/contacts/

Телефон: +380950450228

Email пошта: pckey.com.ua@gmail.com

Адреса: Київ, вул. Мілютенко 14, 02156


Відповідно до статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів" передбачено:

"право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Обмін або повернення товару можливе протягом 14 днів без урахування дня покупки, якщо більш тривалий термін обміну або повернення товару не був оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачу разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї, на якому встановлено програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, який дозволяє споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер або адресу електронної пошти.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару. товару у продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару у продаж повідомити про це споживача, який потребує обміну товару.