Якщо ви зіткнулися з проблемою під час інсталяції будь-якого продукту Microsoft Office, або помилки виходять при активації програми. Також буває, що Microsoft Office не видаляється стандартними способами, або якщо Ви встановлюєте інсталяцію, але помилки не зникають. У всіх випадках офіційна техпідтримка Microsoft рекомендує видаляти програми за допомогою офіційної утиліти для видалення Office від Microsoft - Microsoft Support and Recovery Assistant.

Утиліта знайде Вашу інстальовану програму Microsoft Office і видаляє всі його залишки. Також утиліта видаляє старі KMS ліцензії які сидять у Вашому комп'ютері, і природно не працюють!

Завантажити: Microsoft Support and Recovery Assistant

Інструкція по використанню

1. Запускаєте ярлик встановленої утиліти і у Вас з'являється головне меню. Вибираєте в ньому пункт "Office" і тиснете "Далі".

2. Після вибираєте пункт "I have Office installed, але I'm having trouble unistalling it." І натискаєте "Далі".

3. У наступному вікні з питанням "Це торкнувся комп'ютер?" - Вибираєте "Так".

4. Далі, рекомендуємо для виправлення всіх проблем з Office відзначити галками всі програми Офісу, які утиліта змогла визначити. Це може бути будь-яка версія MS Office, Visio або Project. Після вибору тиснемо "Далі".

Видалення може зайняти деякий час близько 10-15 хвилин. Після завершення процедури утиліта запросить перезавантажити Ваш ПК – перезавантажуєтесь. Після цього можна повторно інсталювати Microsoft Office.